Care - The Polish Care Center
Care - The Polish Care Center
  Oferty pracy
współpracujemy z :
Fotka_dziecka

 

 

Podlaskie Centrum Opiekunek jest Agencją Zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 4959.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o kontakt pod numerem: 796677709, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00.
Na terenie Białegostoku
i okolic
Na terenie Warszawy
i okolic


OFERTY DLA MAŁŻEŃSTW:

Ogłoszenie nr 1
Poszukujemy MAŁŻEŃSTWA do opieki nad posesją – Hiszpania (Costa Brava). Pani pracować będzie jako gosposia/pomoc domowa, do jej obowiązków należało będzie: sprzątanie domu o pow. 350m2 + domu o pow. 200m2 w czasie pobytu gości, pranie, mycie okien, prasowanie. Pan pracował będzie jako ogrodnik/opiekun posesji, w skład jego obowiązków wchodzić będzie: dbanie o ogród i cały teren posesji, dbanie o sprawne funkcjonowanie wszelkich urządzeń, ekip remontowych, dostawców znajdujących się na terenie posesji – wymagane jest by miał prawo jazdy i posiadał znajomość obsługi komputera i sprzętu RTV. Szukamy osób z DOŚWIADCZENIEM w tego typu pracy oraz z REFERENCJAMI. Znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem. Wynagrodzenie i ilość dni wolnych do uzgodnienia.

OGRODNIKA:
Poszukujemy ogrodnika. Praca z zamieszkaniem w okolicach Mińska Mazowieckiego. Wymagana umiejętność obsługi piły spalinowej, prowadzenia ciągnika, pielęgnacji trawników i kwiatów oraz zamiłowanie do zwierząt. Obowiązki: opieka nad 12 ha terenów zielonych (10 ha parków, 2 ha trawników), opieka nad owczarkiem niemieckim. Pracodawca oferuje komfortowe warunki mieszkaniowe (oddzielne mieszkanie- pokój, kuchnia, łazienka na terenie posesji), całodobowe wyżywienie. Wynagrodzenie do negocjacji.


OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW DO OSÓB STARSZYCH:


Ogłoszenie nr 1
Opiekunkę/opiekuna do 78-letniej kobiety. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: pomoc w poruszaniu się, pomoc w toalecie, zmiana wkładów pieluchowych, przygotowywanie posiłków, podawanie lekarstw, sprzątanie, pranie. Rodzina oferuje samodzielny pokój, ilość dni wolnych do uzgodnienia. Wynagrodzenie: 1500zł.

Ogłoszenie nr 2
Pilne!!! Opiekunkę/opiekuna do 93-letniej kobiety, chorej na demencję. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: pomoc w higienie osobistej, zmiana opatrunków, podawanie lekarstw, gotowanie. Rodzina oferuje opiekunce osobny pokój, ilość dni wolnych oraz wynagrodzenie do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 3
Opiekunkę/opiekuna do 85-letniego mężczyzny mającego trudności w poruszaniu się. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: podawanie leków, pomoc w toalecie, przygotowywanie i podawanie posiłków, spacery, drobne zakupy, towarzyszenie w wizytach u lekarza, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, zmiana pościeli. Rodzina podopiecznej oferuje samodzielny pokój, wyżywienie i 1500zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 4
Opiekunkę/opiekuna do 68-letniego mężczyzny. Praca z zamieszkaniem w miejscowości Międzyborów k. Warszawy. Obowiązki: pomoc w myciu, ubieraniu, karmienie, pomoc w załatwianiu czynności fizjologicznych, pomoc w zmianie pozycji. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Rodzina oferuje opiekunce 2000zł wynagrodzenia oraz 2 weekendy wolne w miesiącu.

Ogłoszenie nr 5
Opiekunkę/opiekuna do 80-letniego mężczyzny poruszającego się o własnych siłach. Praca z zamieszkaniem w Warszawie (niedaleko Centrum). Obowiązki: pomoc w czynnościach domowych, opieka emocjonalna, spacery. Dni wolne w miesiącu do uzgodnienia. Wynagrodzenie 1500zł.

Ogłoszenie nr 6
Opiekunkę/opiekuna do 83-letniej kobiety z zespołem otępiennym, podopieczna jest sprawna fizycznie. Praca z zamieszkaniem w Warszawie (Bemowo). Obowiązki: zmiana wkładów pieluchowych, codzienna kąpiel i utrzymanie higieny osobistej podopiecznej, przygotowywanie posiłków, pranie. Rodzina oferuje opiekunce osobny pokój, 4 dni wolne w miesiącu i 1500zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 7
Poszukujemy opiekunki/opiekuna do 83-letniej kobiety mającej trudności w poruszaniu. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: przygotowywanie i podawanie posiłków, pomoc w toalecie, zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie, okresowe mycie okien, pomoc w poruszaniu się. Wynagrodzenie: 1500zł. Ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 8
Opiekunki/opiekuna do 71-letniej kobiety po pęknięciu miednicy i po wszczepieniu endoprotezy stawu barkowego prawego. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: pomoc w codziennych czynnościach (w toalecie, wstawaniu, poruszaniu się po mieszkaniu), przygotowanie posiłków, drobne zakupy, ewentualnie krótki spacer. Rodzina oferuje opiekunce oddzielny pokój, 4 dni wolne w miesiącu (ewentualnie po południu w dzień powszedni) oraz wynagrodzenie 1400zł.

Ogłoszenie nr 9
Osobę, która zaopiekuje się 83-letnią, leżącą kobietą oraz pomoże w prowadzeniu domu. Praca z zamieszkaniem w Wołominie w systemie zmianowym: 2 TYGODNIE PRACY i 2 TYGODNIE WOLNEGO. Obowiązki: toaleta, karmienie, podawanie leków, zmiana pościeli i ubrania, dotrzymywania towarzystwa, sprzątanie mieszkania o pow. 70m2, prasowanie, gotowanie dla 3 osobowej rodziny, sezonowo mycie okien, podlewanie kwiatów, wypuszczanie psa do ogrodu. Rodzina oferuje samodzielny pokój z osobną łazienką oraz 1000zł wynagrodzenia za 2 tygodnie pracy.

Ogłoszenie nr 10
Pilnie poszukujemy osoby, która zaopiekuje się 77-letnią panią na wózku inwalidzkim. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: opieka głównie wieczorem, zastrzyki z insuliny, zmiana wkładów pieluchowych, przyrządzanie posiłków, podawanie leków, dotrzymywanie towarzystwa. Rodzina oferuje opiekunce pokój z telewizorem oraz 1000zł wynagrodzenia (dwa razy w ciągu dnia przychodzi pielęgniarka, która znacznie odciąża opiekunkę).

Ogłoszenie nr 11
Opiekunkę/opiekuna z zamieszkaniem w Warszawie do 82-letniej kobiety. Obowiązki: podawanie leków, pomoc w ubieraniu, zmiana wkładów pieluchowych, gotowanie, karmienie. Rodzina oferuje samodzielny pokój z telewizorem i 1500zł wynagrodzenia. Ilość dni wolnych w miesiącu do ustalenia.

Ogłoszenie nr 12
Pilnie poszukujemy osoby, która pomoże 89-letniej kobiecie w prowadzeniu domu. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Nie jest wymagana pełna dyspozycyjność w ciągu dnia. Może być osoba pracująca przez ok. 6 godz. dziennie. Obowiązki: głównie dotrzymywanie towarzystwa, sprzątanie, zakupy. Rodzina oferuje samodzielny pokój. Wynagrodzenie do negocjacji.

Ogłoszenie nr 13
Osobę, która zaopiekuje się 89-letnią, leżącą kobietą oraz pomoże w prowadzeniu domu. Praca z zamieszkaniem w Warszawie w systemie zmianowym: 2 TYGODNIE PRACY i 2 TYGODNIE WOLNEGO. Obowiązki: toaleta, karmienie, podawanie leków, zmiana pościeli i ubrania, dotrzymywania towarzystwa, sprzątanie mieszkania o pow. 85m2, prasowanie, sezonowe mycie okien, drobne zakupy. Rodzina oferuje samodzielny pokój z telewizorem oraz 800-1000zł za 2 tygodnie pracy.

Ogłoszenie nr 14
Opiekunkę/opiekuna do 96-letniej kobiety z chorobą Parkinsona. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: toaleta, pomoc w ubieraniu, przygotowywanie posiłków, podawanie lekarstw, pomoc w poruszaniu się po domu. Wynagrodzenie: 1500zł.

Ogłoszenie nr 15
Osobę, która zaopiekuje się 83-letnią kobietą chorą na Alzheimera. Praca z zamieszkaniem w Warszawie w systemie zmianowym: 2 TYGODNIE PRACY i 2 TYGODNIE WOLNEGO. Obowiązki: toaleta, karmienie, gotowanie, podawanie leków, dotrzymywania towarzystwa, sprzątanie mieszkania o pow. 55m2, prasowanie, zakupy. Rodzina oferuje samodzielny pokój oraz 800zł za 2 tygodnie
Ogłoszenie nr 16
Osobę, która zaopiekuje się 80-letnim mężczyzną chorym na Alzheimera. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: podawanie leków, pomoc przy kąpieli, spacery, pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, asekuracja przy poruszaniu, karmienie, prasowanie, gotowanie, sprzątanie mieszkania o powierzchni 57m2. Wynagrodzenie minimum 1500zł, ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 17
Osobę, która zaopiekuje się 78-letnią kobietą mającą trudności w poruszaniu się. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: toaleta, podawanie posiłków, pomoc w podnoszeniu, siadaniu, przewracaniu się na łóżku, lekkie ćwiczenia dla podtrzymywania sprawności fizycznej i mentalnej, opieka emocjonalna. Wynagrodzenie do uzgodnienia, jeden weekend w miesiącu wolny.

Ogłoszenie nr 18
Opiekunkę/opiekuna do 85-letniej kobiety po udarze, poruszającej się na wózku inwalidzkim. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: toaleta, pielęgnacja, pomoc w rehabilitacji, karmienie, sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 19
Opiekunkę/opiekuna do 86-letniego mężczyzny sprawnego fizycznie, z lekką demencją. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: przygotowywanie posiłków, gotowanie, sprzątanie, pranie, okresowe mycie okien, podawanie lekarstw. Rodzina oferuje samodzielny pokój, wyżywienie oraz 1500-1800zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 20
Opiekunkę/opiekuna do małżeństwa: 75-letniej kobiety z lekką demencją i 78-letniego mężczyzny z niewydolnością serca. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: sprzątanie, pranie, mycie okien, prasowanie, gotowanie, drobne zakupy, opieka emocjonalna, spacery. Rodzina oferuje samodzielny pokój i wyżywienie. Wynagrodzenie 1800zł.

Ogłoszenie nr 21
Opiekunkę/opiekuna do 80-letniego mężczyzny mającego trudności w poruszaniu się, problemy oddechowe, z niedosłuchem. Praca z zamieszkaniem w Warszawie w systemie zmianowym: 2 TYGODNIE PRACY, 2 TYGODNIE WOLNEGO. Obowiązki: sprzątanie, pranie, zakupy, gotowanie, pomoc w toalecie. Rodzina oferuje samodzielny pokój z telewizorem i 800zł wynagrodzenia za 2 tyg. pracy.

Ogłoszenie nr 22
Opiekunkę/opiekuna do kobiety poruszającej się na wózku inwalidzkim. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Opieka w zastępstwie opiekunki stałej przez 4 dni w miesiącu. Wynagrodzenie: 250zł + zwrot kosztów dojazdu.

Ogłoszenie nr 23
Opiekunkę/opiekuna do 84-letniej kobiety chorej na cukrzycę i nadciśnienie, z jedną nerką. Praca z zamieszkaniem w POZNANIU. Obowiązki: podawanie lekarstw, gotowanie, mycie i toaleta, pranie, sprzątanie mieszkania o powierzchni 63 m2, mycie okien, prasowanie, robienie zakupów. Rodzina oferuje całkowite wyżywienie, 4 dni w miesiącu wolne i 1300-1500zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 24
Opiekunkę/opiekuna do 82-letniej kobiety chorej na reumatyzm, z miażdżycą. Praca z zamieszkaniem w Staświnach (woj. warmińsko - mazurskie, 12 km od Giżycka, 17 km od Orzysza). Obowiązki: przygotowywanie i podawanie posiłków, dotrzymywanie towarzystwa, sprzątanie, pranie, okresowe mycie okien, prasowanie, zakupy, pielenie ogródka przydomowego. Rodzina oferuje samodzielny pokój, 4 dni w miesiącu wolne i 1500zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 25
Pilnie opiekunkę/opiekuna do upośledzonej kobiety w wieku 57 lat. Obowiązki: opieka emocjonalna, organizacja wolnego czasu, zakupy. Opieka 3-4 razy w tygodniu popołudniami. Lokalizacja: Warszawa - śródmieście, okolice Parku Krasińskich.

Ogłoszenie nr 26
Opiekunkę/opiekuna do 85-letniej kobiety po lekkim udarze, chodzącej. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: pomoc w toalecie, mycie, przygotowywanie i podawanie posiłków, podawanie lekarstw, opieka emocjonalna, sprzątaie, pranie, okresowe mycie okien, palenie w piecu. Rodzina oferuje samodzielny pokój i 1500zł wynagrodzenia. Ilość dni wolnych do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 27
Pilnie opiekunkę/opiekuna do małżeństwa: 89-letniej obłożnie chorej kobiety oraz 97 letniego mężczyzny ze słabym słuchem i wzrokiem, poza tym sprawnego fizycznie i psychicznie. Obowiązki: podawanie lekarstw, pomoc w toalecie, przygotowywanie i podawanie posiłków, robienie zakupów, sprzątanie mieszkania o powierzchni 55m2, pranie, realizacja recept. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Wynagrodzenie 2000-2500zł. Ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 28
Opiekunkę/opiekuna do 89-letniej kobiety poruszającej się przy balkoniku. Praca z zamieszkaniem w Warszawie w systemie zmianowym: 2 tygodnie opieki, 2 tygodnie wolnego. Obowiązki: pomoc w poruszaniu się, pomoc w toalecie, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, drobne zakupy. Rodzina oferuje samodzielny pokój. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 29
Opiekunkę/opiekuna do 93-letniej kobiety z lekką demencją. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: pomoc w poruszaniu się, mycie, zmiana opatrunków, podawanie lekarstw, sprzątanie, gotowanie, spacery. Rodzina oferuje samodzielny pokój. Ilość dni wolnych oraz wynagrodzenie do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 30
Opiekunkę/opiekuna do 83-letniej kobiety chorej na raka mózgu. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: przygotowywanie posiłków, podawanie lekarstw, pomoc w toalecie, mycie, sprzątanie mieszkania o powierzchni 47m2, zakupy, pranie. Rodzina oferuje samodzielny pokój. Ilość dni wolnych oraz wynagrodzenie do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 31
Opiekunkę/opiekuna do 82-letniego mężczyzny po urazie neurologicznym. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: opieka nad chorym wraz z żoną, przygotowywanie posiłków, podawanie lekarstw, pomoc w toalecie, mycie, sprzątanie, pranie, prasowanie. Rodzina oferuje samodzielny pokój oraz 1500zł wynagrodzenia. Ilość dni wolnych do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 32
Opiekunkę/opiekuna do 93-letniego mężczyzny. Praca z zamieszkaniem w Warszawie (Ochota). Obowiązki: opieka nad chorym wraz z żoną, pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, pomoc w ubieraniu, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, drobne zakupy. Rodzina oferuje 2000zł wynagrodzenia, wyżywienie oraz minimum jeden weekend w miesiącu wolny.

Ogłoszenie nr 33
Opiekunkę/opiekuna do 92-letniej kobiety chorej na nadciśnienie, chorobę wieńcową, z migotaniem przedsionków. Praca z zamieszkaniem w Łodzi w systemie zmianowym: 2 tygodnie opieki, 2 tygodnie wolnego. Obowiązki: spacery, kontakt z lekarzem, podawanie lekarstw, przygotowywanie posiłków, zakupy, pomoc w poruszaniu się. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 34
Opiekunkę/opiekuna do 48-letniej kobiety chorej na stwardnienie rozsiane. Praca z zamieszkaniem w miejscowości Żytnia (gmina Siedlce, ok. 160 km od Białegostoku). Obowiązki: pomoc w ubieraniu, pomoc w przesadzaniu na wózek, pomoc w toalecie i kąpieli, spacery, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, pranie, okresowe mycie okien. Rodzina oferuje samodzielny pokój, wyżywienie, 1500 - 1800 zł wynagrodzenia oraz 2 - 4 dni wolne w miesiącu.

Ogłoszenie nr 35
Opiekunkę/opiekuna do 84-letniej kobiety chorej na Parkinsona, z demencją. Praca z zamieszkaniem w Warszawie (Mokotów) w systemie zmianowym: 2 tygodnie opieki, 2 tygodnie wolnego. Obowiązki: profilaktyka antyodleżynowa, opieka emoconalna, podawanie lekarstw, zmiana opatrunków, podawanie posiłków, zmiana wkładów pieluchowych, pomoc w załatwianiu potrzeb fizjologicznych, mycie chorej oraz drobne prace domowe. Rodzina oferuje samodzielny pokój i wyżywienie. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 36
Opiekunkę/opiekuna do 73-letniej kobiety chorej na Alzheimera, z cukrzycą. Praca z zamieszkaniem w Warszawie w systemie zmianowym: 2 tygodnie opieki, 2 tygodnie wolnego. Obowiązki: pomoc w ubieraniu, w myciu, podawanie posiłków, zmiana wkładów pieluchowych, spacery, sprzątanie, pranie, mycie okien, prasowanie, gotowanie. Rodzina oferuje samodzielny pokój oraz 1400zł wynagrodzenia za 2 tygodnie opieki.

Ogłoszenie nr 37
Opiekunkę/opiekuna do 81-letniej kobiety chorej na Alzheimera. Praca z zamieszkaniem w Warszawie w systemie zmianowym: 2 tygodnie opieki, 2 tygodnie wolnego. Obowiązki: pomoc w toalecie, karmienie, pomoc w ubieraniu, spacery, podawanie lekarstw, mycie chorej, sprzątanie, pranie, mycie okien, prasowanie, gotowanie. Rodzina oferuje samodzielny pokój oraz 1200zł wynagrodzenia za 2 tygodnie opieki.

Ogłoszenie nr 38
Opiekunkę/opiekuna do 91-letniego mężczyzny obłożnie chorego, ze schorzeniem nowotworowym kości ramiennej. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: zmiana wkładów pieluchowych, mycie chorego na łóżku, pomoc w rehabilitacji, profilaktyka antyodleżynowa, podawanie lekarstw, sprzątanie. Rodzina oferuje 1800-2000zł wynagrodzenia oraz jeden weekend w miesiącu wolny.

Ogłoszenie nr 39
Opiekunkę/opiekuna do 85-letniej kobiety chorej na cukrzycę. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: podawanie lekarstw, gotowanie, sprzątanie mieszkania o pow. 45m2, spacery, pranie. Rodzina oferuje samodzielny pokój oraz 1500zł wynagrodzenia. Ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 40
Opiekunkę/opiekuna do 78-letniego mężczyzny lężącego, ze złamanym biodrem. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: przygotowywanie posiłków, karmienie, zmiana wkładów pieluchowych, podawanie lekarstw, profilaktyka antyodleżynowa, mycie, codzienna toaleta, zmiana opatrunków, czytanie książek, opieka emocjonalna, sprzątanie, pranie, okresowe mycie okien, prasowanie. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w opiece i z referencjami. Rodzina oferuje samodzielny pokój oraz 2000zł wynagrodzenia. Ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 41
Osobę, która zaopiekuje się 83-letnią kobietą z niewydolnością krążenia, leżącą. Praca z zamieszkaniem w miejscowości Raszyn - Rybie. Obowiązki: mycie chorej, karmienie, podawanie lekarstw, zmiana wkładów pieluchowych, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie. Rodzina oferuje samodzielny pokój z telewizją oraz 1700zł wynagrodzenia. Jeden weekend w miesiącu wolny.

Ogłoszenie nr 42
Osobę, która zaopiekuje się 82-letnią kobietą chorą na Alzheimera, z cukrzycą. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: podawanie lekarstw, pomoc w codziennej toalecie, opieka emocjonalna, spacery, czytanie książek i prasy, sprzątanie, pranie, gotowanie, zakupy. Rodzina oferuje samodzielny pokój oraz 1500 - 1800zł wynagrodzenia. Dwa weekendy w miesiącu wolne.

Ogłoszenie nr 43
Osobę, która zaopiekuje się 86-letnią kobietą po udarze, sprawną fizycznie. Praca z zamieszkaniem w Wołominie. Obowiązki: spacery, zakupy, opieka emocjonalna, pomoc w toalecie, zmiana wkładów pieluchowych, sprzątanie mieszkania o pow. 50 m2, gotowanie. Rodzina oferuje samodzielny pokój oraz 1500zł wynagrodzenia. Ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 44
Opiekunkę/opiekuna do 80-letniego mężczyzny poruszającego się o własnych siłach. Praca z zamieszkaniem w RADOMIU. Obowiązki: przygotowywanie i podawanie posiłków posiłków, zakupy, podawanie leków, pomoc w codziennej toalecie i przy kąpieli, spacery, sprzątanie mieszkania o pow. 54 m2, prasowanie, pranie. Rodzina oferuje samodzielny pokój oraz 1300 - 1500zł wynagrodzenia. Ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.


Ogłoszenie nr 45
Opiekunkę/opiekuna do małżeństwa (kobieta w wieku 89 lat, z demencją, mężczyzna w wieku 91 lat, oboje poruszający się o własnych siłach). Praca z zamieszkaniem w Warszawie (Mokotów). Obowiązki: sprzątanie, pranie, sporadyczne mycie okien, zakupy, gotowanie, pomoc w codziennej toalecie. Rodzina oferuje samodzielny pokój oraz 1700zł wynagrodzenia. Ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.


Ogłoszenie nr 46
Opiekunkę/opiekuna do obłożnie chorej kobiety. Opieka przez 4 dni w miesiącu, w zastępstwie opiekunki stalej, z zamieszkaniem w Warszawie (Ursynów). Wynagrodzenie: 80zł/dzień.


Ogłoszenie nr 47
Opiekunkę/opiekuna do 87-letniej kobiety z zespołem otępiennym i ze znacznym zniedołężnieniem. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: sprzątanie mieszkania o pow. 51 m2, pranie, prasowanie, gotowanie, pomoc w codziennej toalecie, zmiana wkładów pieluchowych, podawanie posiłków, spacery, podawanie leków. Rodzina oferuje samodzielny pokój, wyżywienie, 1500zł wynagrodzenia i jeden weekend w miesiącu wolny.


Ogłoszenie nr 48
Opiekunkę/opiekuna do małżeństwa w wieku ok. 80 lat (mężczyzna samodzielny, sprawny fizycznie i psychicznie, kobieta po operacji stawu biodrowego, porusza się przy balkoniku). Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: prowadzenie domu dla starszego małżeństwa oraz pomoc w pielęgnacji starszej Pani, sprzątanie mieszkania o pow. 70 m2, pranie, prasowanie, gotowanie, pomoc w codziennej toalecie, podawanie posiłków, spacery, podawanie leków. Rodzina oferuje samodzielny pokój, 1500 - 2000zł wynagrodzenia i 1-2 wyjazdy do domu miesięcznie.


Ogłoszenie nr 49
Osobę, która pomorze matce w opiece nad 64-letnim upośledzonym synem. Obowiązki: czynności pielęgnacyjne, pomoc w toalecie, karmienie, profilaktyka antyodleżynowa, drobne prace domowe: sprzątanie mieszkania o pow. 64m2, prasowanie, zakupy, gotowanie, sporadyczne mycie okien. Rodzina oferuje opiekunce samodzielny pokój oraz 1700zł wynagrodzenia. Ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.


Ogłoszenie nr 50
Opiekunkę/opiekuna do 89-letniej kobiety chorej na demencję, z lekkim otępieniem, fizycznie sprawna. Praca z zamieszkaniem w Dąbrowie (powiat Szczytno). Obowiązki: podawanie lekarstw, pomoc w toalecie, przygotowywanie posiłków, spacery, rozmowy, opieka emocjonalna, sprzątanie, pranie, prasowanie. Rodzina oferuje samodzielny pokój, 1800zł wynagrodzenia i 2 wyjazdy do domu miesięcznie.


Ogłoszenie nr 51
Opiekunkę/opiekuna do 84-letniej kobiety fizycznie sprawnej, mającej kłopoty z pamięcią. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: przygotowywanie posiłkow, spacery, sprzątanie mieszkania o pow. 70m2, pranie, pomoc w toalecie, podawanie lekarstw. Rodzina oferuje samodzielny pokój, 1300zł wynagrodzenia. Ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.


Ogłoszenie nr 52
Pilne!!! Poszukujemy 2 – 3 pielęgniarek do opieki nad obłożnie chorą kobietą po tracheotomii. Wymagane doświadczenie w opiece nad chorym z otworem tracheotomijnym, konieczność odsysania wydzieliny oskrzelowej. Opieka z zamieszkaniem w Warszawie w systemie zmianowym. System zmian do ustalenia z pozostałymi pielęgniarkami. Opieka sprawowana przez dwie pielęgniarki w tym samym czasie. Zapewnione mieszkanie i wyżywienie. Bardzo atrakcyjne warunki finansowe.


Ogłoszenie nr 53
Opiekunkę/opiekuna do 73-letniej kobiety z nowotworem mózgu. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Wymagania: osoba niepaląca, kulturalna, spokojna, stanowcza. Zakres obowiązków: pomoc w codziennej opiece, przygotowanie i podanie posiłku chorej, pomoc w czynnościach higienicznych, podanie leków, rozmowa z chorą, czytanie książek, gazet, sprzątanie mieszkania o powierzchni 55 m2. Rodzina oferuje samodzielny pokój i 1500zł wynagrodzenia.


Ogłoszenie nr 54
Opiekunkę/opiekuna do 71-letniej kobiety mającej problemy z poruszaniem się. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Wymagana osoba umiejąca nawiązać dobry kontakt z podopieczną, uczciwa. Zakres obowiązków: pomoc przy wstaniu i codziennej toalecie, przygotowanie posiłków, w ciągu dnia towarzyszenie podopiecznej, drobne zakupy, sprzątanie na bieżąco mieszkania. Rodzina oferuje oddzielny pokój, 1500 zł wynagrodzenia, wyżywienie i 4 dni wolne od pracy.

Ogłoszenie nr 55
Opiekunkę/opiekuna do 86-letniego, leżącego mężczyzny. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Wymagania: osoba z doświadczeniem w charakterze opiekunki, spokojna i troskliwa. Obowiązki: mycie, zmiana pampersów, przygotowanie i podanie posiłku chorej, pomoc w czynnościach higienicznych, smarowanie skóry dodatkowo zrobienie drobnych zakupów, prasowanie i pranie. Rodzina oferuje oddzielny pokój. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 56
Opiekunkę/opiekuna do 89-letniej kobiety po udarze, sprawnej fizycznie. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Wymagania: osoba spokojna i cierpliwa, umiejąca mierzyć poziom cukru. Obowiązki: przygotowanie i podanie posiłku chorej, dopilnowanie podopiecznej przy przyjmowaniu leków, wykonywanie czynności terapeutycznych wynikających z zaleceń lekarza, wychodzenie na spacery. Rodzina oferuje oddzielny pokój, wynagrodzenie 1300zł.

Ogłoszenie nr 57
Opiekunkę/opiekuna do 93-letniego mężczyzny sprawnego fizycznie. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Wymagania: osoba z doświadczeniem w charakterze opiekunki, cierpliwa i wyrozumiała. Obowiązki: przygotowanie i podanie posiłków, robienie zakupów, czytanie prasy, towarzyszenie podczas spaceru i w kościele. Rodzina oferuje oddzielny pokój, dostęp do wszystkich urządzeń domowych, 4 dni w miesiącu wolne. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 58
2 wykwalifikowanych pielęgniarek do 80-letniego leżącego mężczyzny chorego od 17 lat na Parkinsona, bez kontaktu. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Wymagania: osoba umiejąca zakładać zewnętrzne cewniki, niepaląca, sprawna fizycznie, silna, cierpliwa i zorganizowana. Obowiązki: kompleksowa opieka nad podopiecznym- toaleta poranna i wieczorna, podmywanie, zmiana pampersów, zmiana pozycji chorego, karmienie i pojenie, podawanie leków, wstawanie do chorego w razie potrzeby w nocy. Dodatkowo: zrobienie drobnych zakupów, utrzymywanie czystości w pokoju podopiecznego, łazience i ubikacji, a także odbieranie recept w przychodni. Praca w systemie zmianowym 2 tygodnie pracy, 2 tygodnie wolnego lub miesiąc pracy, miesiąc wolnego. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 59
Opiekunkę/opiekuna do 87-letniego mężczyzny chorego na Alzheimera. Praca z zamieszkaniem w Łodzi. Obowiązki: nadzór nad podopiecznym, mycie, zmiana pampersów, przygotowanie i podanie posiłku, towarzyszenie podczas spacerów. Dodatkowo: zrobienie zakupów, prasowanie, pranie i sprzątanie mieszkania o powierzchni 55m2. Rodzina oferuje własny pokój z TV i 4-8 dni wolnych w miesiącu. Wynagrodzenie 800-1200 zł.

Ogłoszenie nr 60
Opiekunkę/opiekuna do 88-letniego leżącego mężczyzny, po udarach. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: pielęgnacja chorego, podawanie picia i jedzenia, zmiana opatrunków. Wynagrodzenie 1700 zł.

Ogłoszenie nr 61
Opiekunkę/opiekuna do 88-letniej kobiety, chorej na demencję. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: przygotowanie i podanie posiłku chorej, podawanie leków, czynności pielęgnacyjne, dodatkowo prowadzenie domu o powierzchni 48m2. Rodzina oferuje oddzielny pokój i 1500 zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 62
Opiekunkę/opiekuna do 88-letniej kobiety, chorej na osteoporozę, z początkiem demencji, poruszającej się przy chodziku. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: pomoc w kąpieli, podawanie leków, przygotowanie i podanie posiłku chorej, czynności pielęgnacyjne oraz prowadzenie mieszkania o pow. 70m2. Rodzina oferuje oddzielny pokój, 1500 zł wynagrodzenia oraz 1 weekend w miesiącu wolny.

Ogłoszenie nr 63
Opiekunkę/opiekuna do 88-letniego leżącego mężczyzny, po leczeniu szpitalnym. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: kompleksowa opieka nad podopiecznym, przygotowywanie posiłków, karmienie, zmiana bielizny, drobne prace domowe (pranie). Rodzina oferuje oddzielny pokój, wynagrodzenie do uzgodnienia oraz 4 dni w miesiącu wolne.

Ogłoszenie nr 64
Opiekunkę/opiekuna do 88-letniej kobiety mającej problemy z poruszaniem się. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Wymagania: osoba niepaląca. Obowiązki: przygotowanie i podanie posiłku, zabiegi higieniczne, pomoc w poruszaniu i kąpieli, podawanie leków, robienie zakupów oraz sprzątanie mieszkania o pow. 30m2. Rodzina oferuje 1200 zł wynagrodzenia i 2 weekend w miesiącu wolne.

Ogłoszenie nr 65
Opiekunkę/opiekuna z zamieszkaniem w Michałowicach k. Warszawy do 88-letniej obłożnie chorej kobiety. Preferowana pielęgniarka. Obowiązki: zmiana wkładów pieluchowych, gotowanie, sprzątanie, karmienie, pranie, zmiana pościeli, zmiana pozycji, podawanie lekarstw, mycie, podawanie kroplówek, profilaktyka antyodleżynowa. Rodzina oferuje opiekunce oddzielny pokój oraz wyżywienie. Wynagrodzenie oraz ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 66
Poszukujemy osobę z wykształceniem pielęgniarskim do opieki nad 83-letnią kobietą chorą na cukrzycę, otępienie starcze, zaburzenia w oddawaniu moczu. Obowiązki: przygotowywanie i podawanie posiłków, mycie chorej, podawanie lekarstw, opieka emocjonalna, pomoc w czynnościach dnia codziennego. Rodzina oferuje samodzielny pokój oraz wyżywienie. Wynagrodzenie i ilość dni wolnych do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 67
Opiekunkę/opiekuna do 73-letniej obłożnie chorej kobiety, z cukrzycą. Praca z zamieszkaniem w Warszawie, w systemie zmianowym: dwa tygodnie opieki, dwa tygodnie wolnego. Obowiązki: mycie chorej na łóżku, przygotowywanie i podawanie posiłków, ćwiczenie rąk i nóg, zmiana wkładów pieluchowych, dbanie o porządek w mieszkaniu podopiecznej. Rodzina oferuje samodzielny pokój i 1400 zł wynagrodzenia za 2 tygodnie pracy.

Ogłoszenie nr 68
Opiekunkę/opiekuna do 90-letniej kobiety mającej problemy z kręgosłupem. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: przygotowywanie posiłków, towarzyszenie podopiecznej podczas spacerów i wizyt u lekarzy, opieka emocjonalna, robienie zakupów, prowadzenie mieszkania o pow. 60m2. Rodzina oferuje samodzielny pokój, 1500 zł wynagrodzenia i 2 dni w miesiącu wolne.

Ogłoszenie nr 69
Opiekunkę/opiekuna do świadomej 90-letniej kobiety po udarze z prawostronnym niedowładem. Praca z zamieszkaniem na wsi w okolicach Międzyrzeca Podlaskiego (województwo lubelskie, ok. 180 km od Białegostoku). Obowiązki: mycie na łóżku, zmiana pieluch, zmiana pozycji chorej, przygotowywanie i podanie posiłków, pielęgnacja przeciwodleżynowa, rozmowa z podopieczną, motywowanie do ćwiczeń, utrzymanie czystości w domu o pow. 65m2. Rodzina oferuje osobny pokój z TV, 1500- 2000 zł wynagrodzenia i 2-4 dni w miesiącu wolne.

Ogłoszenie nr 70
Opiekunkę/opiekuna do małżeństwa w wieku 88 i 90 lat. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Wymagania: osoba bez alergii. Obowiązki: prowadzenie mieszkania o pow. 50 m2, pomoc w codziennej toalecie, dopilnowanie, aby podopieczni zjedli posiłki. Rodzina oferuje samodzielny pokój, 1500-1600 zł wynagrodzenia i 4 dni w miesiącu wolne.

Ogłoszenie nr 71
Opiekunkę/opiekuna do 63-letniej kobiety chorej na stwardnienie rozsiane. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: poranna i wieczorna toaleta, ubieranie, zakładanie pieluch, podanie wody i posiłków, spacery. Rodzina oferuje umeblowany pokój i 1500-1600 zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 72
Opiekunkę/opiekuna do 70-letniej kobiety po udarze. Praca z zamieszkaniem w Rybie (okolice Warszawy). Obowiązki: mycie chorej, przygotowywanie i podawanie posiłków, podanie leków, zmiana pampersów, pomoc przy wsiadaniu na wózek, utrzymanie czystości w mieszkaniu podopiecznej o pow. 120m2. W domu jest kot i pies. Rodzina oferuje samodzielny pokój z TV, łazienkę i 1500 zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 73
Dwóch opiekunek/opiekunów do kobiety chorej na Alzhaimera, sprawnej fizycznie. Praca z zamieszkaniem w Warszawie, w systemie zmianowym: dwa tygodnie opieki dwa tygodnie wolnego. Obowiązki: kompleksowa opieka nad podopieczną. Rodzina oferuje samodzielny pokój i 1000 zł wynagrodzenia za 2 tygodnie opieki.

Ogłoszenie nr 74
Opiekunkę/opiekuna do 86-letniej kobiety mającej problemy w poruszaniu się. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: podawanie leków, pomoc w jedzeniu i poruszaniu się, prowadzenie mieszkania o pow. 52m2, robienie zakupów, utrzymywanie stałego kontaktu z rodziną podopiecznej. Rodzina oferuje oddzielny pokój, możliwość korzystania z urządzeń i pomieszczeń w mieszkaniu oraz 1500 zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 75
Opiekunkę/opiekuna do 84-letniej kobiety leżącej, z demencją. Praca z zamieszkaniem w Warszawie w systemie zmianowym: 2 tygodnie opieki, dwa tygodnie wolnego. Obowiązki: pomoc w toalecie, karmienie, podawanie leków, zmiana pocieli i ubrań, zmiana wkładów pieluchowych, gotowanie dla 3 osobowej rodziny. Rodzina oferuje samodzielny pokój i 1000PLN wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 76
Opiekunkę/opiekuna do 29-letniego niepełnosprawnego mężczyzny z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: przygotowywanie posiłków i pomoc w jedzeniu, pomoc przy ubieraniu i higienie osobistej, pomoc w prowadzeniu mieszkania. Rodzina oferuje oddzielny pokój oraz wynagrodzenie do uzgodnienia.

GOSPOSI/POMOCY DOMOWEJ:


Ogłoszenie nr 1
Gosposię/pomoc domową do prowadzenia domu o pow. 150 m 2. Praca z zamieszkaniem i wyżywieniem w Warszawie (Ursynów). Obowiązki: prowadzenie domu dla 2-óch dorosłych osób, gotowanie, spacery z psem. Rodzina oferuje gosposi osobny pokój, pełne wyżywienie oraz 1500zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 2
Gosposię/pomoc domową do prowadzenia domu o pow. 250 m2. Praca z zamieszkaniem i wyżywieniem w Warszawie (Anin). Obowiązki: utrzymanie domu i posesji w porządku, pranie, prasowanie, drobne zakupy, okresowe mycie okien. Rodzina oferuje gosposi: 1600zł wynagrodzenia i oddzielny poziom domu do dyspozycji. Dni wolne: Raz na miesiąc tygodniowy pobyt w domu rodzinnym.

Ogłoszenie nr 3
Szukamy osoby, która podejmie się pracy z zamieszkaniem w Konstancinie k. Warszawy. Obowiązki: utrzymywanie w czystości domu o pow. 350m2, pranie, prasowane, karmienie trzech, bardzo przyjaznych psów, pilnowanie domu podczas nieobecności właścicieli, przygotowywanie posiłków dla dwóch osób. Wymagana dyspozycyjność w godz. 8 – 17. Warunki mieszkaniowe dla gosposi: pokój z kominkiem i TV, kuchnia z pełnym wyposażeniem, samodzielna łazienka. Poza tym rodzina oferuje dwa weekendy wolne w miesiącu oraz 1700 zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 4
Gosposię/pomoc domową do pracy z zamieszkaniem w miejscowości Wiązowna k. Warszawy. Obowiązki: przygotowanie śniadania dla dwóch dorosłych osób, wyprowadzenie psów, sprzątanie mieszkania (ok. 180 m2- łatwe sprzątanie- pomieszczenia duże, bez dużej ilości bibelotów), gotowanie obiadu, pranie, prasowanie, pomoc w przygotowaniu kolacji. Rodzina oferuje gosposie osobny pokój z łazienką oraz 1300-1500zł wynagrodzenia. Dni wolne do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 5
Gosposię/pomoc domową, która pomoże również w opiece nad dziećmi. Praca z zamieszkaniem w Łomiankach k. Warszawy. Obowiązki: przygotowywanie posiłków, sprzątanie domu o pow. ok. 200m2, prasowanie, zmywanie. Warunki mieszkaniowe: do dyspozycji gosposi jest poddasze ok.80m2 z łazienką (pralka, suszarka), dodatkowo tv, radio itp. Rodzina proponuje minimum 2 weekendy wolne w miesiącu oraz 2000zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 6
PILNE!!! Gosposię/pomoc domową do prowadzenia domu o pow. 200 m2. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: pomoc przy gotowaniu, zmywanie, sprzątanie, pranie i prasowanie, spacery z psem Yorkiem, mile widziana praca w ogrodzie. Warunki mieszkaniowe: do dyspozycji gosposi całe piętro z łazienką i TV, później dom obok. Dni wolne: niedziele i część soboty. Wynagrodzenie: 1500zł.

Ogłoszenie nr 7
Osobę do gotowania i prasowania z zamieszkaniem w okolicach Mińska Mazowieckiego. Wymagania: dobra znajomość tradycyjnej kuchni polskiej, umiejętność nakrywania i podawania do stołu. Wynagrodzenie: 2500zł, wyżywienie. Praca w systemie zmianowym z drugą kucharką: miesiąc pracy / miesiąc wolnego. Rozpoczęcie pracy: 1 października. Wymagana dyspozycyjność w święta.

Ogłoszenie nr 8
Gosposię/pomoc domową do pracy z zamieszkaniem w miejscowości Wilnowo k. Morąga. Obowiązki: prowadzenie domu całorocznego na Mazurach oraz dbałość o ogródek przydomowy. Warunki mieszkaniowe: samodzielne mieszkanie z kuchnią i łazienką. Wynagrodzenie: 2000 zł.

Ogłoszenie nr 9
Pilnie!!Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Konstancinie k. Warszawy. Wymagane doświadczenie w pracy w charakterze gosposi, dobra znajomość kuchni polskiej, zamiłowanie do psów i kotów, uregulowana i stabilna sytuacja rodzinna. Pracodawca oferuje całodzienne wyżywienie, komfortowe warunki mieszkaniowe. Wynagrodzenie: ok. 3000 zł (w zależności od kwalifikacji gosposi).

Ogłoszenie nr 10
Szukamy osoby, która podejmie się pracy z zamieszkaniem w Konstancinie k. Warszawy. Obowiązki: utrzymywanie w czystości domu o pow. 800m2, pranie, prasowane, mycie okien, przygotowywanie posiłków dla sześciu osób. Wymagana dyspozycyjność w godz. 7 – 16. Warunki mieszkaniowe dla gosposi: pokój z łazienką. Poza tym rodzina oferuje wolną niedziele i poniedziałek co dwa tygodnie i 2000-2500 zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 11
PILNE!!! Gosposię/pomoc domową do prowadzenia domu o pow. 250 m2. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie, mycie okien. Rodzina oferuje samodzielny pokój, jeden weekend w miesiącu wolny oraz 3000zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 12
Gosposię/pomoc domową do prowadzenia domu o pow. 220 m oraz pomoc w opiece nad dziećmi w wieku 5 i 6 lat. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: sprzątanie, prasowanie, pranie, pomoc w pracach ogrodowych. Rodzina oferuje samodzielny pokój, ilość dni wolnych do uzgodnienia oraz minimum 1500zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 13
Gosposię/pomoc domową do prowadzenia domu o pow. 120 m. Praca z zamieszkaniem w Warszawie (Mokotów). Obowiązki: gotowanie, zakupy, pomoc w sprzątaniu, prasowanie. Rodzina oferuje samodzielny pokój z tv i toaletą, ilość dni wolnych do uzgodnienia oraz 1200zł wynagrodzenia + premie świąteczne.

Ogłoszenie nr 14
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Konstancinie. Wymagania: doświadczenie w pracy w charakterze gosposi, dyspozycyjność (praca w święta), uregulowana sytuacja rodzinna. Zakres obowiązków: prowadzenie rezydencji o pow. 1000m2 wspólnie z drugą gosposią, opieka nad dwoma psami i sześcioma kotami. Rezydencję zamieszkują dwie osoby. Umowa o pracę, wynagrodzenie: 2500 netto + 500zł (na wyżywienie); wyjazd do domu raz w miesiącu.

Ogłoszenie nr 15
Pilne!!! Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Piasecznie. Obowiązki: sprzątanie domu o pow. 120m2, pranie, mycie okien, prasowanie, gotowanie, przyprowadzenie i odprowadzanie dzieci ze szkoły (dziewczynki w wieku 5 i 7 lat). Wynagrodzenie i ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 16
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: sprzątanie domu o pow. 160m2, pranie, mycie okien, prasowanie, gotowanie, sporadyczna opieka nad 4 letnim dzieckiem w przypadku niedyspozycji babci, prace ogrodowe, raz w tygodniu sprzątanie drugiego domu znajdującego się na tej samej działce. Rodzina oferuje samodzielny pokój z tv i łazienką. Wynagrodzenie: 1850zł plus obiady. Ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 17
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: sprzątanie domu o pow. 530m2, pranie, prasowanie, gotowanie dla 3 - osobowej rodziny. Wymagane doświadczenie w tego typu pracy i czynne prawo jazdy. Rodzina oferuje do dyspozycji oddzielną część domu: 2 pokoje, kuchnia, łazienka i taras wraz z wyjściem do ogrodu. Wynagrodzenie: 2000zł oraz jeden weekend w miesiącu wolny.

Ogłoszenie nr 18
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Warszawie (przez trzy dni w tygodniu: pn - śr). Obowiązki: sprzątanie domu o pow. 200m2, pranie, prasowanie, opieka nad dziećmi w wieku 9 lat i 3,5 roku pod nieobecność mamy. Rodzina oferuje samodzielny pokój, 100-130zł/dzień oraz wyżywienie.

Ogłoszenie nr 19
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: sprzątanie domu o pow. 140m2, pranie, prasowanie, mycie okien, gotowanie dla 4 - osobowej rodziny. Rodzina oferuje samodzielny pokój. Wynagrodzenie i ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 20
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Warszawie (Anin). Obowiązki: sprzątanie domu o pow. 140m2, pranie, prasowanie, sporadyczne mycie okien, gotowanie dla 3 - osobowej rodziny. Rodzina oferuje samodzielny pokój oraz min. 1500zł i 7-8 dni wolnych w miesiącu.

Ogłoszenie nr 21
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Warszawie (Mokotów). Obowiązki: sprzątanie mieszkania o pow. 67m2, pranie, prasowanie, zakupy, gotowanie dla 2 - osobowej rodziny. Rodzina oferuje min. 1400zł wynagrodzenia oraz 2 weekendy w miesiącu wolne.


Ogłoszenie nr 22
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w miejscowości Zielonki Wieś (gmina Babice Stare). Obowiązki: sprzątanie domu o pow. 300m2, pranie, mycie okien, prasowanie, gotowanie dla 3 osobowej rodziny. Rodzina oferuje gosposi niezależne mieszkanie 30m2, jeden weekend w miesiącu wolny i 2100zł wynagrodzenia.


Ogłoszenie nr 23
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Markach. Obowiązki: sprzątanie domu o pow. 150m2, mycie okien, prasowanie, gotowanie dla 4 osobowej rodziny, prace w małym ogrodzie warzywnym. Rodzina oferuje gosposi oddzielny pokój z tv, 2-3 weekendy w miesiącu wolne i 1800-2000zł wynagrodzenia.


Ogłoszenie nr 24
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: sprzątanie domu o pow. 200m2, sporadyczne mycie okien, prasowanie, gotowanie dla 4 osobowej rodziny. Rodzina oferuje gosposi odrębne mieszkanie nowocześnie wyposażone, 4-5 dni w miesiącu wolne. Wynagrodzenie do uzgodnienia.


Ogłoszenie nr 25
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: sprzątanie domu o pow. 400m2, mycie okien, prasowanie, gotowanie dla 3 osobowej rodziny. Rodzina oferuje gosposi oddzielne mieszkanie, wszystkie niedziele i jedną sobotę w miesiącu wolne oraz ok. 2000zł wynagrodzenia.


Ogłoszenie nr 25
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: sprzątanie domu o pow. 400m2, mycie okien, prasowanie, gotowanie dla 3 osobowej rodziny. Rodzina oferuje gosposi oddzielne mieszkanie, wszystkie niedziele i jedną sobotę w miesiącu wolne oraz ok. 2000zł wynagrodzenia.


Ogłoszenie nr 26
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w miejscowości Pęcice Małe k. Pruszkowa. Obowiązki: odbieranie dwójki dzieci ze szkoły (wymagane prawo jazdy), sprzątanie domu o pow. 300m2, pranie, mycie okien, sprzątanie, prasowanie, gotowanie dla 5 osobowej rodziny. Rodzina oferuje gosposi oddzielny pokój, 3 weekendy w miesiącu wolne oraz ok. 2600 - 3000zł wynagrodzenia.


Ogłoszenie nr 27
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Słomczynie k. Warszawy. Praca 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Zakres obowiązków: sprzątanie dwóch domów o pow. 100 i 120 m2.+ wszelkiego rodzaju pomoc w domu. Rodzina oferuje zamieszkanie w oddzielnym mieszkaniu. Wynagrodzenie: około 1500 PLN.


Ogłoszenie nr 28
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Konstancinie k. Warszawy. Obowiązki: sprzątanie domu o pow. 600m2, pranie, prasowanie, przygotowywanie śniadania dla 2 dorosłych osób oraz 3 dzieci. Rodzina oferuje niezależne mieszkanie w domku na terenie posesji (sypialnia, salon, kuchnia, łazienka, ogród) oraz cztery dni wolne w miesiącu (do uzgodnienia). Wynagrodzenie: min 2000zł. Szukamy osoby z doświadczeniem, referencjami i unormowaną sytuacją rodzinną, chcącej podjąć się pracy na dłuższy okres czasu.


Ogłoszenie nr 29
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Warszawie (Żoliborz). Wymagania: osoba dyspozycyjna, otwarta na nowości, umiejąca zawiązać kontakt z osobą nie znającą języka polskiego. Zakres obowiązków: prowadzenie domu o powierzchni 140 m2, sprzątnie, pranie, prasowanie, mycie okien, gotowanie dla 5-osobowej rodziny (w tym trójki dzieci w wieku 14 lat, 14 miesięcy i noworodek). Dodatkowo pomoc dla mamy przy najmłodszym dziecku w nocy. Pracodawca oferuje pokój w mieszkaniu na pierwszym piętrze, 1 weekend w miesiącu wolny oraz 3000 zł wynagrodzenia.Ogłoszenie nr 30
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Warszawie. Wymagania: osoba lubiąca zwierzęta. Obowiązki: utrzymywanie w czystości domu o pow. 350m2, pranie, prasowane, karmienie trzech kotów i psa, pilnowanie domu podczas nieobecności właścicieli. Warunki mieszkaniowe: kompleksowo wyposażony oddzielny pokój, 1500 zł wynagrodzenia, ilość dni wolnych do uzgodnienia.
Ogłoszenie nr 31
Gosposię/pomoc domową z zamieszkaniem w Milanówku k. Warszawy. Praca w systemie zmianowym: dwa tygodnie opieki, dwa tygodnie wolnego. Obowiązki: robienie zakupów, prowadzenie domu, opieka nad niepełnosprawnym chłopcem (dziecięce porażenie mózgowe), który uczęszcza w godzinach rannych do Ośrodka Rehabilitacyjnego, gotowanie dla 3 osobowej rodziny. Pracodawca oferuje gosposi osobny pokój. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW DO DZIECI:


Ogłoszenie nr 1
Osoby, która pomoże w opiece nad 11-letnim Mateuszem oraz w czynnościach domowych. Praca z zamieszkaniem w Warszawie (Ursynów-Pyry). Obowiązki: zawożenie i przywożenie dziecka ze szkoły, podanie posiłku, prowadzenie domu o pow. 300m2, spacery z psem. Rodzina oferuje opiekunce osobny pokój z łazienką i TV, dwa weekendy wolne w miesiącu, 1500zł wynagrodzenia oraz samochód do dyspozycji.

Ogłoszenie nr 2
Szukamy osoby, która pomoże drugiej niani w opiece nad 4 dzieci w wieku 2 lata; 4,5 roku; 7,5 roku oraz noworodkiem. Praca z zamieszkaniem w Warszawie (Radość). Warunki mieszkaniowe: osobny pokój + łazienka. Wszystkie weekendy wolne. Wynagrodzenie: 2000zł.

Ogłoszenie nr 3
Pilne!!! Opiekunkę/opiekuna do pomocy przy opiece nad 5 miesięcznymi bliźniakami. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Rodzina oferuje opiekunce 5 dni wolnych w miesiącu oraz osobny pokój. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 4
Opiekunkę/opiekuna do 2-letniej Zosi. Praca z zamieszkaniem w Nadarzynie k. Warszawy. Warunki mieszkaniowe: oddzielny pokój z łazienką i kuchnią. Dni wolne w miesiącu: wszystkie weekendy i święta. Wynagrodzenie: 1400zł. Mile widziane prawo jazdy.

Ogłoszenie nr 5
Pilne!!! Opiekunkę/opiekuna z zamieszkaniem w Warszawie (Wilanów) do bliźniaków. Obowiązki: opieka nad noworodkami wspólnie z mamą, prasowanie, przygotowywanie posiłków sobie i mamie dzieci, doraźne utrzymanie porządku w domu. Warunki mieszkaniowe: osobny pokój z TV i łazienką na oddzielnym piętrze. Rodzina oferuje opiekunce 2 weekendy wolne w miesiącu, 4 tygodnie płatnego urlopu, wyżywienie oraz 2000zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 6
Opiekunkę/opiekuna do 7-letniej Oliwi i pomoc w prowadzeniu domu o pow. 160 m2. Praca z zamieszkaniem w miejscowości Ojrzanów k. Warszawy (powiat grodziski). Obowiązki: wykonywanie podstawowych prac domowych oraz zawożenie i odbieranie dziecka ze szkoły własnym samochodem. Rodzina oferuje wszystkie weekendy wolne, samodzielny pokój z widokiem na ogród, dostępność do innych pomieszczeń / urządzeń bez ograniczeń na takich samych prawach jak cała rodzina, wyżywienie, 1800zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 7
Poszukujemy opiekunki/opiekuna do nowonarodzonych bliźniąt (chłopiec i dziewczynka). Praca z zamieszkaniem w Warszawie (Kabaty). Warunki mieszkaniowe: parter (w mieszkaniu dwupoziomowym). Wynagrodzenie: 2200 zł.

Ogłoszenie nr 8
Opiekunkę/opiekuna do 4,5 letniej dziewczynki i pomoc w prowadzeniu domu o pow. 200 m2. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: odprowadzanie i odbieranie dziecka z przedszkola, sprzątanie, prasowanie, gotowanie dla 4 osobowej rodziny. Rodzina oferuje samodzielny pokój i 1500zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 9
Pilnie poszukujemy opiekunki/opiekuna do rocznej dziewczynki. Praca z zamieszkaniem w Piasecznie. Obowiązki: kompleksowa opieka nad dzieckiem. Rodzina oferuje samodzielny pokój i 1800zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 10
Opiekunkę/opiekuna do 4 letnich bliźniąt (Szymon i Kajetan). Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: zabawa z dziećmi, przygotowywanie posiłków, pranie, zakupy, sprzątanie. Rodzina oferuje własny pokój i 1300zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 11
Pilne!!! Opiekunkę/opiekuna do noworodka i pomoc w prowadzeniu domu. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: kompleksowa opieka nad dzieckiem, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie. Rodzina oferuje własny pokój i 1500 - 2500zł wynagrodzenia w zależności od posiadanego doświadczenia.

Ogłoszenie nr 12
Opiekunkę/opiekuna do trójki dzieci w wieku: 5, 3,5 i 2 latka. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: kompleksowa opieka nad dziećmi. Rodzina oferuje własny pokój z łazienką i minimum 2000zł wynagrodzenia. Ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 13
Opiekunkę/opiekuna do dwójki dzieci w wieku 8 i 6 lat. Praca z zamieszkaniem w Holandii (Haga). Obowiązki: kompleksowa opieka nad dziećmi, przywożenie i odwożenie dzieci do szkoły plus dodatkowe czynności domowe. Rodzina oferuje własny pokój z łazienką, polską telewizję, telefon komórkowy, możliwość korzystania z samochodu, pełne wyżywienie, zwrot kosztów podróży do Polski oraz wolne sobotnie popołudnia i niedziele. Prosimy o kontakt WYŁĄCZNIE OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM W OPIECE NAD DZIEĆMI i z referencjami z poprzednich miejsc pracy. Wymagane prawo jazdy. Wynagrodzenie 800 euro/miesięcznie.

Ogłoszenie nr 14
Opiekunkę/opiekuna do 3 letniego chłopca oraz pomoc w prowadzeniu domu. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: kompleksowa opieka nad dzieckiem, podawanie lekarstw (dziecko ma wadę serca), spacery, odwożenie do przedszkola, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, pranie. Rodzina oferuje samodzielny pokój z oddzielną łazienką oraz 2000 - 2500zł wynagrodzenia w zależności od doświadczenia. Dwa weekendy w miesiącu wolne.

Ogłoszenie nr 15
Opiekunkę/opiekuna do 11 miesięcznego Krzysia. Praca z zamieszkaniem w miejscowości Parcela k. Konstancina Jeziornej. Obowiązki: kompleksowa opieka nad dzieckiem, spacery, prasowanie, gotowanie, sprzątanie. Rodzina oferuje samodzielny pokój. Wynagrodzenie i ilość dni wolnych do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 16
Opiekunkę/opiekuna do 27 letniego kalekiego chłopca, z porażeniem mózgowym oraz pomoc w prowadzeniu domu. Praca z zamieszkaniem w Wilanowie. Obowiązki: przygotowywanie posiłków, karmienie, podawanie lekarstw, zmiana wkładów pieluchowych, pomoc w kąpieli, pomoc w toalecie, prasowanie, sprzątanie. Rodzina oferuje samodzielny pokój. Wynagrodzenie 1500 - 1800zł. 2 weekendy w miesiącu wolne.

Ogłoszenie nr 17
Opiekunkę/opiekuna do trójki dzieci: noworodka i chłopców w wieku 4 i 2 latka. Praca z zamieszkaniem w Warszawie. Obowiązki: kompleksowa opieka nad dziećmi oraz pomoc w prowadzeniu domu. Rodzina oferuje samodzielne mieszkanie położone niedaleko miejsca pracy. Wynagrodzenie oraz ilość dni wolnych w miesiącu do uzgodnienia.

Ogłoszenie nr 18
Opiekunkę/opiekuna do dwójki dzieci: dziewczynki w wieku 1,5 roku i chłopca w wieku 2,5 roku oraz pomoc w prowadzeniu domu. Praca z zamieszkaniem w Warszawie (Mokotów). Obowiązki: odprowadzanie i przyprowadzanie dzieci z przedszkola, zabawa z dziećmi, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie dla 4 - osobowej rodziny. Wymagana znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym. Rodzina oferuje samodzielny pokój z łazienką, 2500 - 3000zł wynagrodzenia, a także wszystkie niedziele i dwie soboty w miesiącu wolne.

Ogłoszenie nr 19
Opiekunkę/opiekuna do dziewczynek w wieku 5,5 i 2,5 roku. Praca z zamieszkaniem w Warszawie (Raków). Obowiązki: przygotowywanie posiłków dla dzieci, przyprowadzanie z przedszkola, zabawy, edukacja, spacery, utrzymywanie porządku wspólnie z dziećmi, pranie ubranek dziecięcych. Rodzina oferuje samodzielny pokój z łazienką i z telewizorem. 1500 - 2000zł wynagrodzenia, a także dwa weekendy w miesiącu wolne.

Ogłoszenie nr 20
Opiekunkę/opiekuna do chłopców w wieku 8 miesięcy i 6 lat. Praca z zamieszkaniem w Warszawie (Bemowo). Obowiązki: kompleksowa opieka na dmłodszym dzieckiem oraz zabawy i spacery ze starszym, kiedy wróci z przedszkola. Rodzina oferuje samodzielny pokój z łazienką i z telewizorem, 2000zł wynagrodzenia + 200zł za każdy pracujący weekend i premie świąteczne oraz wakacyjne. Dwa weekendy w miesiącu wolne.

Ogłoszenie nr 21
Opiekunkę/opiekuna do trójki dzieci w wieku 1.5 roku, 9 i 11 lat. Praca z zamieszkaniem w Michałowicach k. Warszawy. Obowiązki: opieka nad dziećmi i prowadzenie domu o powierzchni 150 m2 (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie). Bardzo atrakcyjne warunki mieszkaniowe, wolne weekendy i ok. 2500 zł wynagrodzenia.

Ogłoszenie nr 22
Opiekunkę/opiekuna do 14 miesięcznego chłopca z zamieszkaniem w Konstancinie k. Warszawy. Obowiązki: opieka nad dzieckiem, pomoc w pracach domowych, gdy mama sprawuje opiekę nad dzieckiem. Raz w tygodniu przychodzi osoba do gruntownego sprzątania całego domu. Wymagania: mile widziana osoba stanu wolnego, bez zobowiązań rodzinnych z doświadczeniem w pracy w podobnym charakterze. Wynagrodzenie: 2300 PLN, komfortowe warunki mieszkaniowe: oddzielne mieszkanie.

Ogłoszenie nr 23
Opiekunkę/opiekuna do trójki dzieci w wieku 1 rok, 2,5 i 4 latka z zamieszkaniem w Warszawie. Wymagania: osoba łatwo nawiązująca nowe kontakty, potrafiąca kreatywnie zorganizować czas dzieciom, wymyślać zabawy, gry i zdania plastyczne. Mile widziana studentka zaoczna/ wieczorowa. Zakres obowiązków związany z dziećmi: pomoc przy ubieraniu, myciu i karmieniu, odprowadzanie i odbieranie starszych dzieci z przedszkola, wychodzenie na spacery, przygotowanie posiłków - głównie odgrzewanie gotowych dań, organizowanie wolnego czasu, dbanie o porządek w pokojach dzieci. Dodatkowo: pomoc przy drobnych pracach domowych (gruntownym sprzątaniem domu zajmuje się gosposia), okazjonalnie zrobienie zakupów. Rodzina oferuje bardzo atrakcyjne warunki mieszkaniowe: oddzielne dwupokojowe mieszkanie (62m2) z dostępem do Internetu. Wynagrodzenie: 2000 zł, co drugi weekend w miesiącu wolny.

Ogłoszenie nr 24
Opiekunkę/opiekuna do 7 miesięcznej dziewczynki z zamieszkaniem w Warszawie. Wymagania: czynne prawo jazdy, osoba lubiąca dzieci, cierpliwa i odpowiedzialna. Zakres obowiązków: przewijanie, karmienie, pielęgnacja skóry dziecka, prasowanie ubranek, spacery, sprzątanie zabawek po dziecku. Rodzina oferuje pokój z łazienką i wszystkie weekendy wolne. Wynagrodzenie do negocjacji.

Ogłoszenie nr 25
Opiekunkę/opiekuna do trójki dzieci (3 letnie bliźniaki i niemowlę) z zamieszkaniem w Magdalence k. Warszawy. Wymagania: czynne prawo jazdy i własny samochód, osoba kochająca dzieci i swoją pracę, dyspozycyjna. Obowiązki: opieka nad dziećmi, gotowanie, sprzątanie rzeczy dzieci, pranie i prasowanie ubranek dzieci. Rodzina oferuje: osobny pokój, wyżywienie i oraz 2 wolne dni w miesiącu. Wynagrodzenie do negocjacji.

Ogłoszenie nr 26
Opiekunkę/opiekuna do 2 dziewczynek w wieku 3 i 6 lat. Praca z zamieszkaniem w Siedlisku (okolice Piaseczna). Wymagania: czynne prawo jazdy, osoba umiejąca kreatywnie zorganizować czas dzieciom, ceniąca stabilizację. Obowiązki: przygotowanie dzieci do wyjścia z domu, zawiezienie i odebranie dziewczynek z przedszkola, przygotowanie i podanie posiłku, zabawa (przez sierpień dzieci nie będę chodzić do przedszkola) dodatkowo pomoc w sprzątaniu mieszkania o powierzchni 288m2, prasowanie i gotowanie. Bardzo atrakcyjne warunki mieszkaniowe, wynagrodzenie 1700-2000 zł, minimum 2 weekendy w miesiącu wolne.

aktualizacja: 21-10-2010

 

 
C-redito - doradztwo kredytowe Centrum Doractwa Biznesowego Fartlandia - wszystko dla dziecka Szkola Rodzenia AVENT BDSklep Kriosonik Teraz Dziecko Sklep Senior Cudowne Dzieci

PODLASKIE CENTRUM OPIEKUNEK Agencja Zatrudnienia Nr KRAZ 4959; 15-282 Białystok, ul. Piękna 5 /22  
Dział Obsługi Klienta: tel. 85/ 74 55 673, kom. 606 97 55 99, fax 85/ 74 55 708; e-mail:biuro@opieka.info.pl  
Dział Rekrutacji: tel./fax. 85/ 74 55 708, kom. 79 66 77 709